Forum z komiksami i moi nowi przyjaciele

Bardzo lubiłam anime i mangi od jakiegoś czasu. Byłam użytkownikiem pewnego forum, którego tematem przewodnim były komiksy i ich bohaterowie. Mogłam wymieniać się tam z ludźmi opiniami, i dowiadywać się, kiedy jaki komiks amerykański wyjdzie. Bo ich tłumaczenie trochę zajmowało, i zawsze rzucali informacjami, kiedy mniej więcej trafią do sklepów.

Komiks znalazł mi wielu przyjaciół

komiksCieszyłam się, bo miałam teraz dostęp do nowinek, i wiedziałam wszystko na bieżąco. Poznałam też wielu ciekawych ludzi, z którymi prowadziłam zaciekłe konwersacje. Mówiliśmy sobie, gdzie jest najlepszy sklep z komiksami, i takie tam. Jedną z tych osób była moja nowa przyjaciółka. Chciałam ją kiedyś odwiedzić, no ale Łódź była dość daleko, więc zastanawiałyśmy się nad spotkaniem, ale bardziej w terminie wakacyjnym. Jak już będziemy obie miały wolne, wtedy będę sobie mogła pozwolić na podróżowanie. Mówiła, że mają fajny antykwariat, w którym czasami kupuje komiks. Zainteresowała mnie tym, i obiecała, że razem się tam wybierzemy jak przyjadę. To dobrze, że obie lubimy czytać, będziemy miały co robić wieczorami. No i oczywiście oglądać anime, bo każda z nas lubiła te same kreskówki. Cieszyłam się, że trafiłam na taką bratnią duszę, z którą mogę wymieniać się spostrzeżeniami. W moim mieście ludzie traktowali mnie jak dziwaka, bo ubierałam się jak moje ulubione postaci. Na forum wszyscy się tak ubierali, bo był taki dział ze zdjęciami, i się przyglądałam różnym stylizacjom. W końcu trafiłam na ludzi, którzy mnie rozumieją.

Jeden chłopak oprócz anime kolekcjonuje kasety magnetofonowe, i obiecał, że podaruje mi jedną, na której jest taki audiobook gdzie czytany jest mój ulubiony komiks, taki unikat. Nie mogłam się doczekać, aż zorganizujemy wspólne spotkanie i będziemy się mogli wszyscy zobaczyć. Fajnie jest, jak człowiek czuje, że ma oparcie w ludziach, i nie jest odrzucany przez nikogo.