Gdzie w Poznaniu udać się do ortodonty?

Od dziecka mam bardzo krzywe zęby. Do tej pory mi to nie przeszkadzało. Jednakże, niedługo planuję wyjść za mąż i chciałam naprawić swój uśmiech do tego czasu. Byłam z tym u dentysty, ale stomatolog powiedział, że zęby mam zdrowe, a jeśli chcę je wyprostować to muszę się udać do ortodonty. Postanowiłam poszukać jakiegoś dobrego gabinetu, gdzie fachowo zajmą się moim problemem.

Znalazłam dobrego ortodontę z Poznania

ortodoncja w poznaniuPoszukiwania dobrego gabinetu ortodontycznego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ortodoncja w poznaniu i zaczęłam przeglądać wyniki. Znalazłam jednego bardzo polecanego i rekomendowanego przez pacjentów ortodontę. Jego pacjenci pisali, że leczeni odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze, a także jest bezbolesne. Ortodonta zawsze indywidualnie dobiera sposób leczenia, tak aby był jak najskuteczniejszy i najszybszy. Ortodonta nie przedłuża leczenia, tak jak to się zdarza w niektórych gabinetach. Terminy wizyt są bardzo szybkie i nie trzeba długo czekać na przyjęcie. Kolejną zaletą tego ortodonty jest fakt, że posiada bardzo niskie, konkurencyjne ceny w porównaniu do tych na rynku. Zachęcona pozytywnymi opiniami pacjentów zapisałam się na wizytę do tego ortodonty. Rzeczywiście na wizytę nie trzeba było długo czekać. Już tydzień później byłam po pierwszej wizycie. Ortodonta rzeczywiście był bardzo profesjonalny.

Zanim przystąpił do leczenia zlecił mi do wykonania wiele badań. Kolejną jego zaletą był to, że wszystkie te badania, włącznie z prześwietleniem RTG można było wykonać u niego w gabinecie. Badania również były dostępne w bardzo przystępnej cenie. Ortodonta posiadał profesjonalny sprzęt, a terapię dobierał indywidualnie pod pacjenta. Już kilka wizyt wystarczyło do tego, aby wyrównać moje zęby.