Ile kosztuje wymiana szybki?

Na rynku mamy do wyboru mnóstwo smartfonów, jednak tymi, które cieszą się powodzeniem w skali globalnej jest niewiele. Jednak jednym z nich jest na pewno iPhone, w szczególności model 6, który pozostaje jednym z najlepszych w dorobku Apple.

Profesjonalna wymiana wyświetlacza w iPhone’ach

wymiana szybki iphone 6Jakby jednak nie patrzeć, nie ma telefonów niezniszczalnych, a newralgiczną ich częścią są oczywiście wyświetlacze. To właśnie one najczęściej ulegają uszkodzeniu, natomiast ich wymiana nie jest kwestią skomplikowaną. Tym bardziej dla serwisu, który zajmuje się głównie serwisowaniem sprzętu Apple. Ma to szczególne znaczenie, albowiem konstrukcja iPhone’ów jest specyficzna i z wymianą szybki nie poradzi sobie domorosły serwisant. Jeżeli chodzi o koszt wymiany wyświetlacza w „szóstce”, to nie powinniśmy zapłacić więcej niż 150-200 złotych. Jednak trzeba mieć na uwadze, ze na koszt wymiany składa się cena nowej szybki oraz koszt jej wymiany, który zwyczajowo stanowi 30% wartości części zamiennej, Gdy potrzebna jest nam wymiana szybki iPhone 6 jest modelem, w którym nie ma z tym żadnego problemu, gdyż jest to proste, a zarazem niedrogie. Pamiętajmy też, że niemal w każdym przypadku lepiej jest wymienić wyświetlacz niż decydować się na zakup nowego telefonu. Gdy idzie o czas realizacji zleceń, najlepsze serwisy w naszym mieście zrobią to już w dwadzieścia cztery godziny. Ważne jest, by wiedzieć iż iPhone’y to urządzenia, które, statystycznie, serwisuje się znacznie rzadziej niż urządzenia od innych producentów.

Nie ma telefonów, w których wyświetlacze są niezniszczalne, dlatego też dobrym rozwiązaniem jest zakup specjalnego szkła ochronnego. Jednak najczęściej myśli się o tym dopiero po uszkodzeniu użytkowanego telefonu, myśląc iż nam, rozbicie szybki, na pewno się nie przydarzy.