Kamizelka z tekstem lub grafiką

W ostatnich latach bardzo popularne jest drukowanie różnych tekstów oraz grafiki na odzieży. Dużą popularnością cieszą się w szczególności różnego rodzaju koszulki z zabawnymi tekstami lub obrazkami. Duże firmy oraz markety zamawiają dość często koszulki z nadrukami dla swoich pracowników. Dzięki temu wyróżniają się oni spośród innych osób obecnych w ich miejscu pracy.

Praktyczne kamizelki z nadrukami

kamizelki ochronne z nadrukiemIstnieją dwa najpopularniejsze sposoby nanoszenia nadruków na koszulki, kamizelki oraz inną odzież. Pierwszą z metod jest technika sitograficzna. Opiera się ona o nanoszenie nadruku z użyciem farb wodnych lub lakierowanych. Ten rodzaj druku stosowany jest głównie podczas produkcji większej ilości koszulek. Drugą z metod jest stosowanie folii FLEX. Ta metoda stosowana jest dość często przy produkcji odblaskowej odzieży jaką są kamizelki ochronne z nadrukiem. Metoda oparta o folię FLEX polega na wycięciu odpowiedniego konturu i następnie następuje wprasowanie kształtów. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od firm zajmujących się produkcją kamizelek z nadrukiem druga z metod uchodzi za droższą ale jest wykorzystywana przy małych nakładach. Wspomniane kamizelki są bardzo praktycznymi dodatkami. Bardzo często spotkać je możemy na placach budowy oraz podczas robotów drogowych. Dzięki nim pracownik może być dużo szybciej i łatwiej zauważony co poprawia jego bezpieczeństwo. Kamizelki odblaskowe z nadrukami posiadają też dość często pasjonaci kolarstwa.

Ogólnie rzecz ujmując kamizelki ochronne z nadrukiem to bardzo ciekawy gadżet jaki otrzymują pracownicy dużych firm. Niemniej jednak jest to dodatek, który pełni ważną funkcję. Dzięki nim możemy dużo łatwiej zauważyć pracowników w porach nocnych dzięki czemu unikniemy wypadków, które zdarzają się szczególnie często na placach budowy.