Kobiecy Lea 2.0

 

Rowery firmy Kross odznaczają się świetną jakością wykonania, solidnością i uniwersalnością. Kross tworzy dla wszystkich i każdy segment ich produktów cieszy się wśród klientów, niemal wyłącznie pozytywnym odzewem, piszemy „niemal”, gdyż rozumiemy, iż trudno trafić w gust każdego. 

Gdzie kupić damski Lea 2.0 od Krossa?

kross lea 2.0Kobiety oczekują od jednośladów nie tylko funkcjonalności, ale ich poczucie estetyki podpowiada, że wygląd jednośladu odgrywa równorzędne znaczenie. Dlatego też rowery dla kobiet wyróżniają się oryginalną paletą kolorów i mają nieco inną konstrukcję od rowerów męskich. Lea to seria rowerów górskich dla kobiet, które wyróżnia dbałość o każdy, ważny dla kobiety szczegół. Projektanci tego roweru postawili na prostotę i klasyczną linię. Stąd też obecność nieco obniżonej ramy, która ułatwi wsiadanie i zsiadanie. Lea 2.0 ma sportowy design i takie też jest przeznaczenie tego jednośladu. Sprawdzi się on świetnie jako rower na dłuższe wyprawy, jak i na codzienne przejażdżki po mieście. W Kross Lea 2.0 znajdziemy wyłącznie markowy osprzęt, warto to podkreślić, ponieważ nie u wszystkich producentów otrzymujemy to w standardzie. Koszt tego modelu to niecałe tysiąc trzysta złotych, a kupując go w ofercie wyprzedażowej, zawsze możemy liczyć na jeszcze mniejszą kwotę. Lea 2.0 jest przeznaczona dla kobiet o średnim stopniu zaawansowania, ale również tym, które chcą mieć po prostu wygodny i stylowy rower do podstawowych treningów, jak i cyklicznych przejażdżek.

Model Lea 2.0 zasługuje na uwagę, ponieważ łączy w sobie to, co dla każdej kobiety jest istotne w jednośladach – funkcjonalność i styl. Seria Lea oferuje bogaty wybór zestawów kolorystycznych, jednak po szczegóły tej oferty, odsyłamy oczywiście na witrynę internetową producenta.