Krzesła do eleganckiej restauracji

Na co dzień pracuję w sklepie meblowym, w którym mamy przeróżny asortyment. Jest to największy salon meblowy w naszej okolicy. Mamy w nim meble poustawiana według odpowiednich stylów. Bardzo często zaopatrują się u nas różnego rodzaju lokale gastronomiczne, małe firmy i duże korporacje oraz szkoły i różne inne placówki.

Wybór pięćdziesięciu krzeseł

krzesła do restauracjiNie dawno zgłosił się do nas manager jednej z restauracji, która ma swoje lokale w całym kraju. Okazuje się, że w naszym mieście robią oni remont, ponieważ chcą troszkę odświeżyć wnętrze. W związku z tym chcieliby zamówić u nas meble, w tym krzesła do restauracji. Niby nic wielkiego, gdyby nie to, że chcą na raz zamówić pięćdziesiąt krzeseł z czterech różnych rodzajów. Co daje nam razem dwieście sztuk. Realizujemy takie zamówienia, ale wymagają one czasu. Niestety manager chciał mieć wszystko na już, ponieważ i tak są ze wszystkim do tyłu, a za półtora tygodnia chcą otworzyć restaurację już po remoncie. Oczywiście postanowiłem się skontaktować z producentami mebli, ponieważ nie da się ukryć, że takie zamówienie na taką ilość zdarza się dość rzadko. Problemem jest tylko to, że manager wybrał sobie krzesła do restauracji wszystkie od tego samego producenta. Na szczęście jest to bardzo duży producent meblowy, który stwierdził, że podejmie się wykonania zamówienia i krzesła do restauracji trafią w ustalonym terminie. Dobrze, że się udało. Ja mam płacone za sprzedaż, więc takie zamówienie to dla mnie nie lada gratka.

Producent tak jak obiecał, wyrobił się z zamówieniem na czas. W ramach podziękowania cały nasz sklep otrzymał zaproszenie do restauracji i bony podarunkowe, które możemy wykorzystać do zapłacenia za zamówienie w restauracji. Nie da się ukryć, że są dni kiedy uwielbiam tą pracę.