Nagrywanie filmików na popularny serwis

Przez bardzo długi czas pracowałem jako kamerzysta na weselach. Niestety to zajęcie stało się dla mnie ogromną rutyną. Po kilku latach doskonale wiedziałem, że zostałem w jednym miejscu. Na dodatek miałem coraz mniej zleceń, ponieważ w tej branży co chwilę pojawiała się nowa konkurencja.

Dawniej wykonywałem filmy z wesel 

wideofilmowanie łódźOstatnio uznałem, że warto iść z duchem czasu i postanowiłem założyć własny kanał na popularnym serwisie. Tam ludzie nagrywali ciekawe rzeczy i umieszczali je w internecie. Uznałem, że to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu i zacząłem angażować się w nakręcanie własnych filmików. Prowadząc wideofilmowanie łódź miałem w tym zakresie ogromną wiedzę. Moje doświadczenie umożliwiało mi kręcenie materiału na wysokim poziomie. Widziałem, że wiele osób ma słabą technikę i użytkownicy serwisu nie chcą oglądać takich materiałów, które męczą oczy. Ja jako człowiek, który od lat pracował za kamerą doskonale wiedziałem jak nagrywać aby to było atrakcyjne wizualnie. Mój kanał poświęciłem historii filmów. Miałem wiele pomysłów na scenariusze i szeroką wiedzę, ponieważ filmy były moją pasją, która była rozwijana przez wiele lat. Doskonale wiedziałem jak zainteresować użytkowników serwisu do oglądania mojej pracy. Zawsze poruszałem te najciekawsze tematy i zwracałem uwagę na szczegóły. Czasami nagrywanie jednego odcinka trwało wiele dni i trzeba było się przy tym na prawdę natrudzić. Nie wszystko wychodziło tak jak sobie to planowałem dlatego poświęcałem sporo czasu na zmianę scenariusza.

Dodatkowo wszystko wykonywałem sam dlatego zawsze czekało mnie mnóstwo pracy przy odcinku. Na szczęście zazwyczaj byłem zadowolony z efektu końcowego i wszystko wyglądało tak jak powinno. Oczywiście cały czas doskonaliłem techniki nagrywania.