Najlepsza impreza firmowa od lat

W firmie pracowałam od dawna i nie raz byłam na różnych imprezach. Nie lubiłam się na nich pokazywać, bo to nie było dla mnie. Wszystko zawsze odbywało się w knajpie, gdzie był alkohol, tańce i jedzenie. Inni lubili takie wypady i świetnie się na nich bawili za każdym razem.

Wyjazd do Katowic na imprezę firmową

Imprezy firmowe KatowiceW tym roku do firmy przyjęty został nowy marketingowiec, który miał masę ciekawych pomysłów i wdrażał je sukcesywnie. Zaplanował też imprezę firmową, która miała wyglądać zupełnie inaczej niż wszystkie poprzednie. Tym razem mieliśmy całą firmą wyjechać do Katowic i to już była fajna sprawa, bo w tym mieście wiele się działo i inni chętnie tam robili Imprezy firmowe Katowice znałam dość dobrze i wiedziałam czego można się spodziewać. Marketingowiec rozesłał do każdego pracownika wiadomość elektroniczną, w której zawarty był program imprezy integracyjnej. Nocleg został zarezerwowany w ośrodku wypoczynkowym, który był dość luksusowy. Po przyjeździe miał być podany obiad a później zaczynała się impreza. Pierwszą atrakcją była wspinaczka na ściankę a później gra w paintball. Miało być kilka grup a ta, która wygra miała dostać bardzo atrakcyjną nagrodę. Po tym przewidziane było żeglowanie a na koniec ognisko z kiełbasą i piwem. Właśnie na taką imprezę firmową czekałam od dawna i nie zamierzałam jej przepuścić. Od razu potwierdziłam swoją obecność. Wszystkie przewidziane atrakcje na imprezę mi odpowiadały i byłam zachwycona tym wyjazdem. Już nie mogłam się go doczekać.

Na imprezie integracyjnej w Katowicach wszyscy pracownicy świetnie się bawili. Każdy też był zdania, że była to najlepsza impreza na jakiej byli. Nowy marketingowiec wiele zyskał w moich oczach, bo wykazał się ogromną kreatywnością. Doceniałam takich ludzi.