Niezbędny element wyposażenia wnętrz, czyli wygodne szafy

Niewielkie mieszkania, lofty, kawalerki wymusiły zastosowanie odpowiedniego umeblowania, które jest maksymalnie funkcjonalne, a przy tym zajmuje jak najmniej miejsca. W kompaktowym pomieszczeniu trudno jest przechowywać zgromadzone przedmioty i wygodnie się poruszać, dlatego producenci mebli, a w szczególności szaf wychodzą na przeciw potrzebom konsumentów.

Solidne szafy oparte na systemach rolkowych

pojemne szafy przesuwneOtwierasz szafę i w pokoju nie ma się już gdzie ruszyć? Drzwiczki nie uchylają się maksymalnie, ponieważ zaczepiają o stół lub fotel, a ty nie możesz wyjmować wygodnie ubrań oraz utrzymać porządku wewnątrz mebla? Na szczęście obecnie na rynku są  dostępne pojemne szafy przesuwne, których fronty „rozjeżdżają się” na boki. Dzięki nim możemy wygodnie wyposażyć nawet najmniejszy przedpokój, sypialnię lub garderobę. Niegdyś dość drogie, dzisiaj powszechne i przystępne cenowo systemy rolkowe pozwalają na komfortowe rozsuwanie drzwiczek. Dodatkowo fronty mebli są bardzo często wyposażane w duże lustra, co pozwala na kontrolę wyglądu, a także optycznie powiększa pomieszczenia. Producenci oferują szafy przesuwne w szerokiej kolorystyce oraz modele utrzymane w różnych stylach. Wersje drewniane z rzeźbionymi drzwiczkami możemy umieszczać w klasycznych wnętrzach, natomiast lekkie meble, zdobione geometrycznymi wzorami, sprawdzą się w pomieszczeniach o awangardowym wystroju.

Pojemne szafy przesuwne, pełne półek, wieszaków oraz wygodnych szuflad, będą pasowały do każdego wnętrza. Ich funkcjonalność jest cechą niezaprzeczalną, a producenci oferują taką mnogość modeli, że nawet najbardziej wybredne osoby znajdą szafę odpowiednią dla siebie. Ceny mebli zaczynają się już w okolicach 800 zł, a ponieważ jest to inwestycja długoterminowa warto zainwestować nawet większą sumę.