Odżywiona twarz dzięki ekologicznemu żelowi myjącemu

Od jakiegoś czasu zaczęłam bardziej dbać o nasze środowisko naturalne. Zaczęłam używać kosmetyków oraz innych specyfików, które były wyprodukowane z roślin, bez dodatku żadnych chemicznych substancji. Jakiś czas temu, postanowiłam kupić coś zupełnie nowego.

Dobre ekologiczne żele myjące na twarz

eko żel myjący do twarzyW ostatni weekend wybrałam się do mojego ulubionego sklepu, który w swoim asortymencie miał przede wszystkim kosmetyki pochodzenia organicznego. Po wymianie uprzejmości, zaprzyjaźniona ekspedientka zaproponowała mi eko żel myjący do twarzy z nową formułą. Byłam bardzo zaciekawiona, dlatego też z dużym zainteresowaniem kupiłam ten żel. Kosmetyk stosowałam dwa razy dziennie, rano i wieczorem dokładnie myjąc całą twarz. Delikatna formuła żelu spowodowała, że moja skóra świetnie reagowała na ten specyfik. W składzie kosmetyku były same naturalne składniki, w tym wyciąg z białej herbaty oraz olej arganowy i woda lodowcowa, która w ostatnim czasie robiła niesamowitą furorę w kosmetyce, ze względu na swoje drogocenne właściwości nawilżające. Wkrótce, stosowanie nowego kosmetyku weszło mi w nawyk. Żel świetnie zmywał wszelkie zanieczyszczenia oraz resztki makijażu, nie powodował uczucia ściągnięcia skóry i pozostawiał ja nawilżoną oraz gładką. Ponadto, jego organiczna formuła oraz ekologiczne opakowanie korzystnie oddziaływało na środowisko naturalne. Byłam bardzo zadowolona z mojego nowego kosmetyku, który stała na mojej łazienkowej półce od ponad miesiąca. Żel idealnie poradził sobie z moją skórą problematyczną i pomógł mi w walce z przebarwieniami oraz różnymi zaskórnikami, które często pojawiały się na mojej twarzy. Cieszę się, że na polskim rynku istnieje coraz więcej kosmetyków stworzonych z myślą o skórze delikatnej i wrażliwej, a ich skład jest bardzo prosty i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i konserwujących.

Staram się prezentować bardzo dobrze pod każdym względem. Lubię mieć na sobie ładne ubranie oraz buty. Do stosowania kosmetyków również podchodzę rozsądnie. Staram się wybierać produkty naturalne i organiczne, które chronią moją skórę, ale również i środowisko naturalne.