Pomoc we własnej firmie czyli oprogramowanie dla restauracji

Jestem szefową kompleksu hotel z restauracją. Od zawsze myślałam, że jest to prosta sprawa, jednak nie wiedziałam, że istnieją takie rzeczy jak na przykład oprogramowanie dla restauracji, zawsze słowo „oprogramowanie” kojarzyło mi się z komputerami, a tu takie zaskoczenie.

Oprogramowanie dla restauracji jest dobre

oprogramowanie dla restauracjiPamiętam wciąż moje pierwsze myśli z rodzaju jak założyć hotel. Uważałam wtedy, że nie dam sobie rady, bo szczegóły, w które się zagłębiłam delikatnie mówiąc pogrążyły mnie w załamaniu. Jednak później okazało się, że to jak otworzyć hotel to kwestia najprostsza, gdyż nie dość, że można znaleźć mnóstwo osób, które wytłumaczą wszystkie szczegóły, to jeszcze istnieją dotacje dla ludzi, którzy chcą zacząć coś swojego, więc kwesta pieniędzy chociaż w niewielkim stopniu się wytłumaczyła. Potem zatrudniłam osobę, która załatwiła mi wszystkie sprawy związane z rzeczami w stylu „oprogramowanie dla hotelu” czy skuteczne oprogramowanie dla restauracji i tak jakoś załatwiłam ten problem. I do tego osobą, która mi to robiła był mój bliski przyjaciel, dlatego czułam się pewnie, że wszystko zostanie wykonane tak, jak chcę, a nie tak jak się podoba pracownikowi. W końcu ten przyjaciel zna mnie naprawdę dobrze. Potem zostały mi już tylko programy dla hoteli i wyposażenie, które problematyczne są jedynie w kwestii finansowej, jednak udało się załatwić mi niesamowite meble za naprawdę dobrą cenę, więc ostatecznie skończyło się na tym, że udało mi się z ogromną dawką szczęścia założyć hotel, który teraz jest jednym z najpopularniejszych nie tylko w moim mieście, ale nawet i kraju.

Ale przecież ciężka praca zawsze jest warunkiem sprzyjającym i dzięki niej można osiągnąć wszystko, co tylko się zamarzy, nawet jeśli inni ludzie uważają to za nierealne. W końcu kto kilka lat temu pomyślałby, że teraz będzie miała swoją restaurację z hotelem?