Przewóz pasażerów na terenie Malborka

Malbork to miejscowość ważna zarówno historycznie jak i turystycznie. To miasto należące do aglomeracji gdańskiej ma do zaoferowania wiele atrakcji rozstrzelonych po całym obszarze. By zwiedzić jak najwięcej, niezmotoryzowany turysta musi skorzystać z innych opcji transportu. Dotychczas dotarcie z małej nadmorskiej miejscowości do większego miasta wiązało się z pewnymi utrudnieniami.

Prywatni przewoźnicy Malborka

przewóz osób malborkTo miasto, cieszące się niezmiennym powodzeniem ze strony przyjezdnych, oferuje wiele miejsc wartych odwiedzenia. Poczynając na Zamku krzyżackim – najpopularniejszą budowlą tego miasta, poprzez Wieżę ciśnień, ratusz, resztki murów obronnych, Bramę Mariacką, Bramę Garncarską, liczne kościoły i kończąc na zabytkowym dworcu kolejowym. By zwiedzić te wszystkie budowle niezbędny jest transport. Przewóz osób Malbork oferuje poprzez prywatnych kierowców. Możliwość wynajęcia samochodu lub busa z kierowcą na cały dzień to świetna propozycja dla rodzin i niewielkich grup zwiedzających. Na trasie Gdańsk – Malbork kursują liczne busy, które zatrzymują się w kilku nadmorskich miejscowościach. Tym sposobem wczasowicze mają możliwość wyrwać się na całodzienną wycieczkę po tym pięknym mieście. Dojazd z Jantaru, Sztutowa a nawet Krynicy Morskiej jest teraz o wiele łatwiejszy, dzięki sieci połączeń pociągowo-autobusowych. Wszystko po to, by ułatwić dotarcie w pożądane miejsca. 

Nadmorskie miejscowości rozwijają się i wyciągają pomocną rękę do niezmotoryzowanych wczasowiczów. Już teraz można na kilka sposobów wybrać się na wycieczkę do Malborka, czy Gdańska. Biura podróży coraz częściej oferują zorganizowane wycieczki jednodniowe, gdzie mamy okazję zwiedzić najważniejsze atrakcje bez uprzedniego planowania i martwienia się o logistykę. Wszystko można zakupić w gotowym pakiecie za przystępną kwotę. Dla tych bardziej samodzielnych istnieje możliwość wynajęcia transportu, który zawiezie nas wszędzie tam, gdzie chcemy.