Ślub – oprawa ważnego dnia

Para narzeczonych,kiedyś przestanie nią być i pewnego dnia staną na ślubnym kobiercu. Kiedy ustalą datę tego pięknego dnia, zaczną biegać i załatwiać wszystkie potrzebne papiery oraz inne detale,które są na pozór bardzo ważne.

Poduszka pod obrączki- efektowny gadżet

poduszki pod obrączkiKażda młoda para po ustaleniu terminu ślubu, ma do załatwienia wiele ważnych spraw zaczynając od kościoła, zaproszeń, kwiatów, sali weselnej a kończąc na malutkich detalach jak np. wybór poduszki pod obrączki, na której ktoś im te dwa pierścienie przyniesie. Całe przedsięwzięcie, jakim jest ślub wymaga wiele przygotowań o dobrego zmysłu organizacyjnego. Bez tego nic się nie uda, chyba, że wynajmie się osobę odpowiedzialną za załatwienie wszystkiego. Jednak uważam, że cała przyjemność jest w tym aby zorganizować wszystko samemu, choć wiadomo, że wymaga to sporo czasu i wytrwałości, ponieważ nie zawsze da się wszytko załatwić od razu. Kiedy uda się załatwić najważniejsze rzeczy: kościół, salę bankietową, rozwieźć zaproszenia, wybrać menu, przychodzi czas na detale. To właśnie w nich tkwi diabeł, bo to szczegóły decydują o wzniosłości tego dnia. Ważnym elementem są obrączki, a w zasadzie sposób ich podania podczas mszy, czy uroczystości w urzędzie. Do wyboru państwo młodzi mają tacki, pudełeczka lub poduszki pod obrączki, które są w różnych odsłonach. Można je nabyć przez internet lub w sklepach z dewocjonaliami. Zazwyczaj białe poduszki pod obrączki mają kształty serca, kwadratu, koła i jest na nich nadruk lub haft. To jak będą wyglądać zależy od uznania młodej pary.

Myślę, że  poduszki pod obrączki są dobrym gadżetem, który ozdobi dwa koła łączące ludzi na zawsze. Zaletą poduszek jet to, że obrączki można do nich przymocować wiązaniami i ma się pewność, że nie spadną nigdzie podczas uroczystości.