Sprzątnie mieszkań jest idealną pracą

Jestem studentką drugiego roku studiów wyższych. Rodzice pomagają mi się utrzymać we Wrocławiu. Dają mi pieniądze na pokój, rachunki i jedzenie. Na studiach radze sobie bardzo dobrze i udało mi się uzyskać stypendium. Dzięki temu rodzice mogłam troszkę odciążyć rodziców. 

Postanowiłam sprzątać mieszkania

sprzątanie mieszkań wrocławNa pomysł dodatkowej pracy wpadłam przez przypadek. Oglądałam ciekawy zagraniczny program o młodych ludziach studiujących za granicą. Oni sami się utrzymują i w trakcie nauki pracują w różnych miejscach. Stwierdziłam, że na drugim roku nie będę miała aż tyle zajęć i powinnam sobie poradzić z dodatkowa pracą. Sprzątanie mieszkań Wrocław wydawało mi się najlepszym pomysłem. Dałam ogłoszenie w gazecie i nawet nie sądziłam, że będę miła aż tylu chętnych. Sprzątanie mieszkań Wrocław mogę wykonywać w czasie, który mi będzie najbardziej odpowiadał. Moi klienci muszą się dostosować do moich możliwości. Nie muszę brać wielu zleceń. Nawet z dwa lub trzy w tygodniu będą wystarczające. Kwotę, którą zaproponowałam klientom była dla mnie wystarczająca. Przeliczyłam, że muszę opłacić wszystkie płyny, które będą niezbędne w trakcie wykonywania racy. Zostanie mi spora suma a nie napracuję się szczególnie. Poza tym lubię sprzątać więc to nie będzie dla mnie ciężka praca. Moim rodzicom pomysł ze sprzątaniem mieszkań nie od razu się spodobał. Obawiali się, że przez to nie będę mogła się dokładnie przygotowywać do zajęć ale obiecałam im, że szkoła jest dla mnie najważniejsza i że sobie poradzę. 

Sprzątanie mieszkań jest idealną pracą dla mnie. Zastanawiam się czy nie założyć swojej firmy. Mogłabym zatrudnić kilka osób żeby móc brać więcej zleceń. Ja zajmowałabym się umawianiem spotkać i kierowaniem ludzi w odpowiednie miejsca. Mam już nawet trochę oszczędności na ten cel.