Sprzedaż stojaków na bagi

Ważnym aspektem mojej codziennej pracy jest czas. Jako pracownik magazynu, często korzystam z różnego rodzaju urządzeń, które są cenione za wytrzymałość i komfort codziennego użytkowania. Prawidłowe wyposażenie takiego zakładu jest istotnym aspektem wydajności pracy.

Statywy na bagi magazynowe

stelaż big bagStojaki rozładunkowe są miejscem, do którego muszę dostarczyć towar kierując wózkiem widłowym. Stelaż big bag może unieść produkty, które ważą nawet 1000 kilogramów. Duży udźwig służy w wielu branżach jak hurtownie, rolnictwo czy wspomniane przeze mnie hale magazynowe. Służą do napełniania lub rozładunku różnorodnych produktów. Sprawdzą się idealnie przy konsystencjach sypkich lub z granulatu. Nogi konstrukcji mogą być zakończone kółkami, co umożliwi przesunięcie całego urządzenia. Jest też opcja zakończenia ich stopami lejkowatymi, które stabilnie przytwierdzą stojak do podłoża. Są cenione ze względu na wytrzymałość. Jest to spowodowane istnieniem dodatkowej powłoki ochronnej. Stal, z jakiej wykonane są stojaki została ocynkowana ogniowo. Technologia ta zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi czy działaniem opadów atmosferycznych. Jest też odporna na działanie korozji. Dzięki temu raz zakupiony stojak może służyć nawet kilkanaście lat. Górna część stojaka słupkowego została wyposażona w specjalne zaczepy, na które naczepia się worek. Ogromnym atutem całej konstrukcji jest możliwość piętrowego ułożenia stojaków na sobie. Pozwoli to na zaoszczędzenie przestrzeni, która jest na wagę złota w każdym magazynie. Jeśli chodzi o przechowywanie złożonej konstrukcji, również nie sprawia to większych problemów. Jest składana na łatwe do wykręcenia śruby.

Uniwersalność stojaka sprawia, że przydaje się on nie tylko w branży, w której pracuję. Ich stabilna konstrukcja jest wykorzystywana w branży budowlanej czy logistycznej. Wytrzymały statyw przydaje się w każdym dniu mojej pracy.