Wyjątkowa sesja ślubna

Zdjęcia ze ślubu są wyjątkową pamiątką na całe życie. Obejrzy je cała rodzina, a do tego będziemy je pokazywać dzieciom i wnukom. Musimy więc sprawić, aby były wspaniałe. Coraz więcej par decyduje się zrealizować sesję przed lub tym bardziej po ślubie. To bardzo dobra strategia. Robiąc sesję w dniu ślubu goni nas czas, a do tego jesteśmy mocno zestresowani i do tego martwimy się o to by nie zabrudzić ślubnej kreacji w czasie wykonywania ujęć.

Sesja ślubna na Śląsku

Sesja ślubna ŚląskPo ślubie możemy być bardziej swobodni. Ważne jednak by nie czekać z sesją za długo, aby wciąż towarzyszyły nam prawdziwe emocje i euforia, które wywoła ślub. To naprawdę widać na zdjęciach i nie da się tego powtórzyć. Konieczne jest też staranne wybranie fotografa, który ma dobry warsztat techniczny, a do tego świetnie odnajduje się w ślubnych tematach. Jego styl pracy i wykonywane zdjęcia muszą nam się po prostu podobać, dlatego trzeba koniecznie zapoznać się z portfolio fotografa. W cenie jest też kreatywność, ponieważ nikt nie chce szablonowych zdjęć, jakie ma tysiące innych par, prawda? Trzeba też starannie wybrać miejsce, co nie oznacza, że musi być spektakularne czy mocno oddalone od miejsca ślubu. Sesja ślubna Śląsk może wypaść doskonale nawet w miejskim parku czy w przestrzeni miejskiej. Ważne, by nam się to podobało. I na koniec warto pomyśleć o gadżetach. Nie może być ich zbyt dużo, aby nie zakłócały zdjęć, ale jakieś drobne elementy mogą je bardzo urozmaicić.

Zwykły koc na zimowej sesji, zabawne peruki lub okulary, a nawet naklejki ślubne na buty mogą być strzałem w dziesiątkę. Fajnie sprawdzają się też zabawne napisy. Jeśli macie poczucie humoru to warto wykonać kilka takich zdjęć, które przełamią rutynę w ślubnym albumie. W końcu nie na każdym zdjęciu musicie sobie patrzeć w oczy!