Zaciągnięcie kredytu hipotecznego

Mieszkanie było naszym najważniejszym celem, który postanowiliśmy zrealizować zaraz po ślubie. Mieliśmy trochę własnych oszczędności, ale to było za mało na zakup mieszkania naszych marzeń. Musieliśmy poprosić o pomoc nasz bank.

Nowe mieszkanie dzięki kredytowi hipotecznemu

kredyty hipoteczne rzeszówW naszym banku dostępne były dobrze oprocentowane kredyty hipoteczne rzeszów i postanowiliśmy dowiedzieć się jakie mamy szansy na otrzymanie takiego kredytu. Ja miałam umowę na pięć lat a mój mąż na czas nieokreślony. Zarobki mieliśmy bardzo wysokie co podwyższało nasze szanse na otrzymanie takiego kredytu. Mieliśmy nawet upatrzone mieszkanie, które planowaliśmy kupić. Spotkaliśmy się z doradcą, który wszystko nam bardzo dokładnie wyjaśnił. To miał być nasz pierwszy w życiu kredyt hipoteczny i nie wiedzieliśmy jakie są dokładnie procedury. Doradca, który nas obsługiwał był bardzo doświadczonym pracownikiem banku i przekazał nam wszystkie niezbędne informacje. Sprawdził również naszą zdolność kredytową i okazało się, że mieliśmy ogromne szanse na ten kredyt hipoteczny. Nasze marzenia o własnym mieszkaniu stawały się coraz bardziej realne i nawet rozmawialiśmy o tym ja je urządzimy. Doradca miał nam przygotować ofertę i umówiliśmy się na na kolejne spotkanie w kolejnym tygodniu. Wtedy też mieliśmy dowiedzieć się czy nas wniosek o kredyt hipoteczny został pozytywnie rozpatrzony. Byliśmy pewni, że wszystko się uda, ponieważ spełnialiśmy wszystkie warunki. To był najdłuższy tydzień i czekaliśmy z niecierpliwością.

Doradca od razu powiedział, że otrzymamy kredyt a my cieszyliśmy się jak dzieci. Warto stawiać na realizację marzeń. W końcu będziemy mieli swoje własne mieszkanie, na którym tak bardzo nam zależało. Dobrymi wieściami podzieliliśmy się z rodziną.